Spotlight - Kulluri i dhuron dy pistoleta Bashës: Të mbrojë PD-në në 8 Janar! - Vizion Plus

6 Просмотры
Поддержите сайт и поделитесь материалом в соц.сетях:

Издатель
http://www.vizionplus.tv
https://facebook.com/spotlightvizionplus
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://instagram.com/vizionplustv
https://twitter.com/VizionPlusTV

Përplasja për selinë.
Në studio:
Edvin Kulluri, ish-anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së;
Arben Skënderi, Bindja Demokratike;
Arbër Hitaj, moderator 'ReportTv'

Skype:
Ilir Demaliaj, publicist
Genc Burimi, gazetar nga Parisi
---------------------------------------------------
SPOTLIGHT është një format gjithë përfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, Show Biz, Profili i Personazheve. Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00.

#spotlight #albandudushi #vizionplustv
---------------------------------------------------------
Subscribe: https://www.youtube.com/user/vizionplusalbania?sub_confirmation=1
Категория
Peugeot Expert
Комментариев нет.